Zgodnie z tradycją w ostatnią sobotę kwietnia w Choppers Garage w Lubawce odbędzie się rozpoczęcie sezonu motocyklowego.
Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 zbiórką przed klubem przy ul. Krótkiej. Na godzinę 16:00 zaplanowano wyjazd uczestników. Po powrocie odbędą się koncerty. Wystąpią: wrocławska grupa Nodum oraz wałbrzysko-strzegomski zespół OYA promujący nową płytę "Nie odpuszczaj".
Impreza odbędzie się 27 kwietnia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze