Komendant Komisariatu Policji w Lubawce asp. szt. Roch Szumarowski-Plewa wystartował w Mistrzostwach Europy w sportach siłowych federacji GPC. Zawody odbyły się w miniony weekend w czeskim Trutnovie.
Roch Szumarowski-Plewa bronił tytułu Mistrza Europy w swojej kategorii. Na tegorocznych mistrzostwach policjant zdobył dwa mistrzowskie tytuły w wyciskaniu. W kategorii 82,5 kg M3 RAW został mistrzem z wynikiem 147,5 kg, w kategorii 82,5 kg M3 EQ wygrał z wynikiem 160 kg.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze