Ruszyła lubawska zbiórka na walkę z Covid-19. Dary mają wspomóc regionalą służbę zdrowia.
Zbierane są maseczki, kombinezony, okulary ochronne, środku dezynfekujące, rękawiczki, woda, itp. Miejsce zbiórki to remisy strażackie w Lubawce i Opawie. Zbiórka trwa od dzisiaj (niedziela (5 kwietnia) do środy (8 kwietnia) w godzinach 17:00 - 20:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze