Dzisiejsza sesja rady miejskiej Lubawki rozpoczęła się od uroczystego ślubowanie nowego radnego. Od tego posiedzenia lubawska rada znowu pracuje w komplecie.
Nowym radnym został Dawid Jażdżewski, który wygrał wybory uzupełniające. Wybór radnego był konieczny po tym, jak Marcin Król został zastępcą burmistrza. W kwietniowych wyborach Marcin Król został radnym, ale prawo nie pozwala na łączenie funkcji radnego i zastępcy burmistrza. Stąd konieczność zorganizowania wyborów uzupełniających.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze