Znane są już nieoficjalne wyniki wyborów uzupełniających do rady miejskiej w Lubawce.
Wybory odbyły się dzisiaj. Głosowali mieszkańcy tylko jednego okręgu. W wyborach samorządowych mandat radnego uzyskał w nim Marcin Król, który został zastępcą burmistrza i nie mógł łączyć obu tych funkcji.
O mandat radnego ubiegało się troje kandydatów. Wygrał Dawid Jażdżewski, który startował ze swojego komitetu. Uzyskał 60 głosów. Michał Ołdak uzyskał 57 głosów, Renata Bembenek-Suszek 26 głosów. Mandat radnego uzyskał Dawid Jażdżewski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze