W piątek (1 maja) w Lubawce zabawa w parku Watra rozpoczęła się od koncertów muzycznych.
Na scenie wystąpili: Ksawery Remiszewski, Lena Urbanek, Kamil Jachimiuk, Damian Wińcza oraz DEJDA. Dla dzieci przygotowano strefę dmuchańców. Pogoda zachęcała do aktywności na świeżym powietrzu i zabawy całymi rodzinami.
Od godz. 21:30 zaplanowano dyskotekę plenerową „Disco pod gwiazdami”.
Jutro, czyli 2 maja, w tym samym miejscu zabawa rozpocznie się ponownie od koncertów pod chmurką.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze