Działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lubawce sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uruchomił eSkarbonkę.
Dzięki temu finał WOŚP można wspomóc siedząc wygodnie na fotelu. Wystarczy wejście na stronę:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/wacyseheni
wypełnić niezbędne pola - m.in. kwotę darowizny - i wykonać płatność kartą płatniczą, Google Pay, Apple. Pay lub PayU.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze