Reklama

Lubawska choinka

Dzisiaj (sobota, 21 grudnia) na skwerze przy ul. Kombatantów w Lubawce uroczyście włączona została świąteczna iluminacja.

 

Po raz pierwszy władze Lubawki zdecydowały się na taką uroczystość. Przed włączeniem świątecznych światełek burmistrz Ewa Kocemba stwierdziła, że to początek kolejnej świątecznej tradycji w mieście. Podobnie było z bożonarodzeniowym jarmarkiem, który od kilku lat organizowany jest na rynku.

Kolorowe światełka ozdobiły cały skwer. Podczas uroczystości wystąpili uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce. Oficjalnego włączenia iluminacji dokonała burmistrz i radny powiatowy Ireneusz Kordziński.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama