Dzisiaj (sobota, 21 grudnia) na skwerze przy ul. Kombatantów w Lubawce uroczyście włączona została świąteczna iluminacja.
Po raz pierwszy władze Lubawki zdecydowały się na taką uroczystość. Przed włączeniem świątecznych światełek burmistrz Ewa Kocemba stwierdziła, że to początek kolejnej świątecznej tradycji w mieście. Podobnie było z bożonarodzeniowym jarmarkiem, który od kilku lat organizowany jest na rynku.
Kolorowe światełka ozdobiły cały skwer. Podczas uroczystości wystąpili uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce. Oficjalnego włączenia iluminacji dokonała burmistrz i radny powiatowy Ireneusz Kordziński.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze