Seniorzy z Lubawki spotkali się dzisiaj (sobota, 27 stycznia) w Domu Kultury. Tradycyjne spotkanie noworoczne zorganizował Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów.
W tym roku dla seniorów wystąpiła Orkiestra Dęta z Lubawki. Emeryci do muzyki orkiestry m.in. zaśpiewali kolędę. Artystyczny program przygotowały również dzieci ze świetlicy Promyczek i Szkoły Podstawowej w Lubawce. Wystąpił także zespół Wrzos.

Liczba członków lubawskiego koła Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów powoli rośnie. Obecnie jest ich ponad 130.
Noworoczne spotkanie tradycyjnie połączono z obchodami Dni Babci i Dnia Dziadka.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze