Reklama

Lubawscy seniorzy

Seniorzy z Lubawki spotkali się dzisiaj (sobota, 27 stycznia) w Domu Kultury. Tradycyjne spotkanie noworoczne zorganizował Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów.

 

W tym roku dla seniorów wystąpiła Orkiestra Dęta z Lubawki. Emeryci do muzyki orkiestry m.in. zaśpiewali kolędę. Artystyczny program przygotowały również dzieci ze świetlicy Promyczek i Szkoły Podstawowej w Lubawce. Wystąpił także zespół Wrzos.

Liczba członków lubawskiego koła Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów powoli rośnie. Obecnie jest ich ponad 130.

Noworoczne spotkanie tradycyjnie połączono z obchodami Dni Babci i Dnia Dziadka.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama