Wykonawcy z Lubawki opanowali bazylikę w Krzeszowie. Dwa zespoły wystąpiły podczas Koncertu Bożonarodzeniowego.
Z okazji zakończonych niedawno świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się końca roku w krzeszowskim opactwie zorganizowany został koncert.
Muzyczną prezentację rozpoczął zespół "W porządku" z Lubawki z wiązanką świątecznych utworów. Po młodej grupie zagrała lubawska Orkiestra Dęta prezentująca zarówno utwory świąteczne, jak i przeboje muzyki.
Świąteczny koncert przyciągnął do bazyliki tłumu słuchaczy. Wolnych miejsc siedzących nie było. Kilkadziesiąt osób wysłuchało koncertu stojąc.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze