Reklama

LubawkAthletics

Dzisiaj (czwartek, 29 kwietnia) na stadionie w Lubawce odbył się Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny LubawkAthletics. Wystartować mogli jedynie zawodnicy z licencjami.

Na starcie stanęło ponad 430 zawodników z klubów z całej Polski. Rywalizowali w chodzie, pchnięciu kulą, skoku w dal, biegach, rzucie oszczepem, trójskoku. Zawody były dla nich elementem przygotowań do sezonu. Cześć zawodników bierze udział w obozach w górskich miejscowościach.

Wśród startujących było 10 zawodników znanych z MUKN Pod Stróżą Lubawka, którzy dzisiaj reprezentowali Parasol Wrocław. Dla nich był to etap przygotowań do sezonu biathlonowego.

Kolejny mityng zaplanowano na 26 czerwca.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama