Dzisiaj (czwartek, 29 kwietnia) na stadionie w Lubawce odbył się Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny LubawkAthletics. Wystartować mogli jedynie zawodnicy z licencjami.
Na starcie stanęło ponad 430 zawodników z klubów z całej Polski. Rywalizowali w chodzie, pchnięciu kulą, skoku w dal, biegach, rzucie oszczepem, trójskoku. Zawody były dla nich elementem przygotowań do sezonu. Cześć zawodników bierze udział w obozach w górskich miejscowościach.
Wśród startujących było 10 zawodników znanych z MUKN Pod Stróżą Lubawka, którzy dzisiaj reprezentowali Parasol Wrocław. Dla nich był to etap przygotowań do sezonu biathlonowego.
Kolejny mityng zaplanowano na 26 czerwca.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze