Ponad dwustu zawodników wystartowało w czwartej edycji mityngu lekkoatletycznego LubawkAthletics. Zawody rozegrane zostały na stadionie w Lubawce.
Sportowcy reprezentowali 20 klubów głównie z terenu Dolnego Śląska. W ramach zawodów rozegrane zostały biegi na różnych dystansach, biegi przez płotki, chód, trójskok, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, skok w dal, rzut piłeczką palantową

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze