Zawodnicy z całej Polski przyjechali do Lubawki na III Turniej Karate Kyokushin Lubawka Cup.
Turniej odbywa się dzisiaj (sobota, 8 maja) w sali sportowej przy lubawskiej szkole. Wystartuje ok. 150 zawodników z 13 klubów m.in. z Warszawy, Białegostoku, Bielska-Białej, Wrocławia. Fight Club Lubawka reprezentuje 25 zawodników. Z powodu koronawirusowych ograniczeń do Lubawki nie mogli przyjechać zawodnicy z Czech.
Turniej odbywa się w kategorii kata (układy) i kumite (walki). Swoje umiejętności prezentują zawodnicy w wieku 6-17 lat.
Z powodu koronawirusowych ograniczeń turniej odbywa się bez publiczności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze