Reklama

LubawkaCup 2021 - galeria zdjęć

Zawodnicy z całej Polski przyjechali do Lubawki na III Turniej Karate Kyokushin Lubawka Cup.

Turniej odbywa się dzisiaj (sobota, 8 maja) w sali sportowej przy lubawskiej szkole. Wystartuje ok. 150 zawodników z 13 klubów m.in. z Warszawy, Białegostoku, Bielska-Białej, Wrocławia. Fight Club Lubawka reprezentuje 25 zawodników. Z powodu koronawirusowych ograniczeń do Lubawki nie mogli przyjechać zawodnicy z Czech.

Turniej odbywa się w kategorii kata (układy) i kumite (walki). Swoje umiejętności prezentują zawodnicy w wieku 6-17 lat.

Z powodu koronawirusowych ograniczeń turniej odbywa się bez publiczności.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama