Reklama

Lubawka się bawi

Rozpoczęło się tegoroczne Święto Lubawki. Impreza potrwa dwa dni (piątek i sobota, 12 i 13 lipca).

Aktualizacja 19:44

 Rozpoczęło się tegoroczne Święto Lubawki. Impreza potrwa dwa dni (piątek i sobota, 12 i 13 lipca).

 

Aktualizacja 19:44
Trwa pokaz zumby w wykonaniu uczestników zajęć odbywających się w lubwskim Domu Kultury. Wokół rynku ustawione są stoiska rękodzielników i lokalnych producentó żwyności.

Oryginalna informacja
Oba dni mają podobny scenariusz. Występy rozpoczynają miejscowi wykonawcy. Wieczorem występują gwiazdy.

Dzisiaj (piątek, 12 lipca) Święto Lubawki rozpoczęło się od symbolicznego przekazania klucza do bram miasta. Burmistrz Ewa Kocemba wręczyła go dyrektorowi MGOK Sławomirowi Sławińskiemu. Pierwszymi wykonawcami zostali Miłosz Kurzeja i Paula Kurzeja.

Reklama

Gwiazdą wieczoru będą Łobuzy.

Jutro Święto Lubawki rozpocznie się o godzinie 15:00.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama