W sali sportowej przy szkole w Lubawce odbywa się piąta edycja turnieju karate Lubawka Cup. Zwycięzców poszczególnych kategorii poznamy późnym popołudniem.
W tym roku do Lubawki przyjechali przedstawiciele 15 klubów z czterech krajów. Oprócz zawodników z Polski są sportowcy z Łotwy, Czech i Ukrainy. Do rywalizacji przystąpi około 200 zawodników. Rywalizować będą w dwóch konkurencjach: kata i kumite.
Turniej rozpoczął się od miłej uroczystości, z okazji piątej edycji zawodów na salę wjechał tor ze świeczkami. Przy okazji urodzinowe życzenia odebrał również Adam Kopeć, główny organizator zawodów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze