Reklama

Lubawka Cup 2022

Ponad 200 zawodników bierze udział w Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży Lubawka Cup 2022. Zawody odbywają się w hali sportowej przy szkole w Lubawce.

Do Lubawki przyjechali zawodnicy z 17 klubów m.in. Bielska- Białej, Nowej Rudy, Opola, Legnicy, Żagania, Jeleniej Góry. Są też sportowcy z Czech. Zawodnicy rywalizują w konkurencji kata, która polega na poprawnej prezentacji układu, techniki walki oraz kumite, czyli w walce.

Powiat kamiennogórski reprezentuje Kamiennogórski Klub Oyama z Kamiennej Góry oraz gospodarze turnieju Fight Club Lubawka.

Turniej Lubawka Cup rozgrywany jest po raz czwarty.

Zmagania potrwają do wieczora.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama