Ponad 200 zawodników bierze udział w Turnieju Karate Kyokushin dla dzieci i młodzieży Lubawka Cup 2022. Zawody odbywają się w hali sportowej przy szkole w Lubawce.
Do Lubawki przyjechali zawodnicy z 17 klubów m.in. Bielska- Białej, Nowej Rudy, Opola, Legnicy, Żagania, Jeleniej Góry. Są też sportowcy z Czech. Zawodnicy rywalizują w konkurencji kata, która polega na poprawnej prezentacji układu, techniki walki oraz kumite, czyli w walce.
Powiat kamiennogórski reprezentuje Kamiennogórski Klub Oyama z Kamiennej Góry oraz gospodarze turnieju Fight Club Lubawka.
Turniej Lubawka Cup rozgrywany jest po raz czwarty.
Zmagania potrwają do wieczora.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze