Sudeckie Towarzystwo Przyrodnicze apeluje do kierowców w okolicach Krzeszowa o ostrożność. W tych okolicach zaobserwowano łosia.
STP kilka dni temu informowało o łosiu widzianym w okolicach Ząbkowic Śląskich i Bielawy. Dzisiaj przyrodnicy otrzymali zdjęcia i informacje o łosiu w okolicach Krzeszowa, w Górach Kruczych.
Według przyrodników zwierzę może przemieszczać się na zachód. Apelują więc do kierowców o zachowanie ostrożności, szczególnie na drodze Kamienna Góra - Lubawka oraz Lipienica - Lubawka. W tych okolicach może wędrować łoś. Zderzenie z łosiem jest niebezpieczne dla zwierzęcia oraz dla samochodu i jadących w nich osób.
Fot. Rafał Czarnecki via facebook / Sudeckie Towarzystwo Przyrodnicze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze