Pracownicy Centrum Kultury w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) zrzucali od rana lód i śnieg z rynien gmachu. Ustawili barierki na całą szerokość chodnika. To jednak nie przeszkadza osobą, które mimo trwających prac na wysokości nie zamierzały przejść na drugą stronę. Nawet lezące bryły lodu nie spowodowały refleksji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze