Tydzień przed wznowieniem rozgrywek piłkarskich z obozu Orła Lubawka docierają, na razie nieoficjalnie, złe informacje.
Aktualizacja 9.08.2021.
Klub potwierdził wycofanie z rozgrywek pierwszej drużyny. Powodem są problemy kadrowe. Z zeszłorocznego skłądu nie został żaden zawodnik.
Oryginalna informacja
Rozwiązana został pierwsza drużyna Orła, która miała grać w wałbrzyskiej klasie okręgowej. W sezonie 2021/22 barwy Orła reprezentować będzie drużyna klasy B.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze