Reklama

Finał strefy jeleniogórskiej Licealiady w piłce siatkowej chłopców

Wczoraj na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Licealiady. 

Mecze rozegrane zostały systemem do 2 wygranych setów do 25 punktów. Ewentualny tie-break do punktów 15.

Turniej wygrała drużyna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Lubaniu. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze, trzecie Zespół Szkół Zawodowych w Bogatynie, a czwarte Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze.

Reklama

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Lubaniu uzyskało awans do zawodów wojewódzkich.

Skład drużyny LO Kamienna Góra: Jakub Andrzejczyk, Adrian Białas, Kacper Czyński, Michał Czyński, Konrad Jankowski, Filip Kwiatkowski, Oktawian Pakiet, Szymon Pałucki, Szymon Regiewicz, Bartosz Smyda, Dawid Sura, opiekun – Krzysztof Pawlikowski

Wyniki spotkań:

Półfinały:

LO  Kamienna Góra – ZSP Lubań 0 : 2 ( 19, 20)
ZSZ Bogatynia – ZSE  Jelenia Góra 1 : 2 ( 20, -20, 12 )

Mecz o III miejsce:
ZSZ Bogatynia – LO Kamienna Góra 2 : 1 ( 21, - 18, -8 )

Reklama

Mecz o I miejsce
ZSP Lubań – ZSE Jelenia Góra 2 : 0 ( 16, 25  )

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: MOS Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama