Wczoraj na sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej chłopców w ramach Licealiady.
Mecze rozegrane zostały systemem do 2 wygranych setów do 25 punktów. Ewentualny tie-break do punktów 15.
Turniej wygrała drużyna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Lubaniu. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Elektronicznych w Jeleniej Górze, trzecie Zespół Szkół Zawodowych w Bogatynie, a czwarte Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze.
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Lubaniu uzyskało awans do zawodów wojewódzkich.
Skład drużyny LO Kamienna Góra: Jakub Andrzejczyk, Adrian Białas, Kacper Czyński, Michał Czyński, Konrad Jankowski, Filip Kwiatkowski, Oktawian Pakiet, Szymon Pałucki, Szymon Regiewicz, Bartosz Smyda, Dawid Sura, opiekun – Krzysztof Pawlikowski
Wyniki spotkań:
Półfinały:
LO Kamienna Góra – ZSP Lubań 0 : 2 ( 19, 20)
ZSZ Bogatynia – ZSE Jelenia Góra 1 : 2 ( 20, -20, 12 )
Mecz o III miejsce:
ZSZ Bogatynia – LO Kamienna Góra 2 : 1 ( 21, - 18, -8 )
Mecz o I miejsce
ZSP Lubań – ZSE Jelenia Góra 2 : 0 ( 16, 25 )
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze