Dzisiaj miały się odbyć wędkarskie zawody Leszcz Bukówki. Zbiornik w Bukówce objęty został zakazem organizacji zawodów. Rywalizację przeniesiono więc nad zalew w Kamiennej Górze.
Leszcz Zalewu to feederowe otwarte zawody. Prowadzona była klasyfikacja open oraz Mistrzostwa Koła Kamienna Góra "Miasto".
W rywalizacji koła sklasyfikowanych zostało 13 zawodników. Wygrał Zbigniew Borchardt, drugie miejsce zajął Szymon Ciach, trzecie Grzegorz Michałczak. Kolejne miejsca zajęli: Marcin Napierko, Grzegorz Okrzejski i Marcin Kozubski.
W klasyfikacji open rywalizowało 39 zawodników. Wygrał Krzysztof Szpecht, drugie miejsce zajął Krzysztof Siemaszko, trzecie Radosław Kozik. Kolejne miejsca wywalczyli: Mirosław Radkiewicz, Piotr Patlewicz i Tadeusz Zakręt.
Największą rybę, leszcza o wadze 440 gram, złowił Dariusz Ibowicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze