Reklama

Łączymy pokolenia

W minioną sobotę (31 sierpnia br.), w ramach działań projektu pt. "Łączymy pokolenia" na placu zabaw w Leszczyńcu odbył się piknik wielopokoleniowy, który był podsumowaniem zadania.

 

Impreza była skierowana do wszystkich grup wiekowych ?Od Juniora do Seniora? . Organizatorzy zapewnili różnorodne konkursy i quizy, które przyniosły dużo radości uczestnikom. Nie zabrakło muzyki, atrakcji, nagród i przyjemności dla podniebienia.

Zadanie było dofinansowane w ramach projektu ?Dolnośląskie Małe Granty? realizowanego ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama