W minioną sobotę (31 sierpnia br.), w ramach działań projektu pt. "Łączymy pokolenia" na placu zabaw w Leszczyńcu odbył się piknik wielopokoleniowy, który był podsumowaniem zadania.
Impreza była skierowana do wszystkich grup wiekowych ?Od Juniora do Seniora? . Organizatorzy zapewnili różnorodne konkursy i quizy, które przyniosły dużo radości uczestnikom. Nie zabrakło muzyki, atrakcji, nagród i przyjemności dla podniebienia.
Zadanie było dofinansowane w ramach projektu ?Dolnośląskie Małe Granty? realizowanego ze środków budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze