Wiosną w parku na Górze Parkowej między ulicami Cichą i Piastowską w Kamiennej Górze powinny zakwitnąć krokusy, narcyzy i szafirki. Kwiaty zasadzili dzisiaj (sobota, 28 września) mieszkańcy.
Akcję Zrób psikusa - posadź krokusa zainicjowała radna Iwona Szczerbaty, wspomógł Urząd Miasta. W akcji uczestniczyła grupa mieszkańców, którzy pomogli w zasadzeniu 150 cebulek. Zasadzone dzisiaj kwiaty mają upiększyć parku już wiosną.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze