Radna Kamiennej Góry Elżbieta Seweryniak zaproponowała zakup przez miast fotopułapek.
Urządzenia mają pomóc w poprawie sytuacji z segregacją śmieci. Fotopułapki montowane byłyby w miejsca, w których najczęściej nielegalnie wysypywane są śmieci. Można byłoby je zamontować również przy koszach, przy których pojawiają się niewłaściwe śmieci np. meble, odpady budowlane.
Materiał zarejestrowany przez fotopułapki miałby ułatwić ustalenie i ukaraniu osób wywożących śmieci w niewłaściwe miejsca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze