W sobotę (27 lipca) w ramach przygotowań do sezonu biathlonowego wychowanki trenera Artura Bodzka z MUKN "Pod Stróżą" Wiktoria i Weronika Przemyślak wystartowały w 24 Biegu ku Słońcu w Dźwirzynie.
Trasa biegu miała 10 km długości (4 km po plaży, 6 km ścieżką rowerową na trasie Grzybowo-Dźwirzyno). Wystartowało 255 zawodników, w tym 56 kobiet. Wiktoria zajęła 4 miejsce, a Weronika 5. Ze względów regulaminowych Wiktoria sklasyfikowana została na 3 miejscu.
źródło: www.biegnijmy.pl i ku słońcu Dźwirzyno 2019
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze