W weekend, podczas Dni Kamiennej Góry, na kortach nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został turniej tenisa ziemnego. Tenisiści walczyli w singlu i deblu o puchar burmistrza Kamiennej Góry.
W turnieju uczestniczyło 32 zawodników. Zwycięzców poznaliśmy w niedzielę wieczorem.
W deblu zwyciężyła para Łukasz Rzepka (Bolków) i Łukasz Brodziak (Zgorzelec), która pokonała w finale parę Paweł Głębocki (Wałbrzych) i Rafał Kuniej (Lubawka). Wynik meczu 5:7 6:2 10:8. Trzecie miejsce zajęła para Miłosz Kaszewski i Hubert Frąckowiak (obaj Jelenia Góra), którzy pokonali parę Maciek Ciborski (Wałbrzych) i Adrian Gawlik (Krzeszów) 6:3 6:4
W finałowym pojedynku singlowym zwyciężył Paweł Głębocki, który pokonał Łukasza Rzepkę. Wynik meczu 5:7 6:3 6:4. Trzecie miejsce zajął Miłosz Kaszewski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze