Reklama

Kto wygrał w 15. turnieju tenisa ziemnego o puchar burmistrza Kamiennej Góry?

W weekend, podczas Dni Kamiennej Góry, na kortach nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został turniej tenisa ziemnego. Tenisiści walczyli w singlu i deblu o puchar burmistrza Kamiennej Góry.

W turnieju uczestniczyło 32 zawodników. Zwycięzców poznaliśmy w niedzielę wieczorem.

W deblu zwyciężyła para Łukasz Rzepka (Bolków) i Łukasz Brodziak (Zgorzelec), która pokonała w finale parę Paweł Głębocki (Wałbrzych) i Rafał Kuniej (Lubawka). Wynik meczu 5:7 6:2 10:8. Trzecie miejsce zajęła para Miłosz Kaszewski i Hubert Frąckowiak (obaj Jelenia Góra), którzy pokonali parę Maciek Ciborski (Wałbrzych) i Adrian Gawlik (Krzeszów) 6:3 6:4

Reklama

W finałowym pojedynku singlowym zwyciężył Paweł Głębocki, który pokonał Łukasza Rzepkę. Wynik meczu 5:7 6:3 6:4. Trzecie miejsce zajął Miłosz Kaszewski.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama