Na kortach nad kamiennogórskim zalewem trwa turniej tenisa ziemnego o puchar burmistrza Kamiennej Góry. To już piętnasta edycja tych zawodów.
W tym roku organizatorzy zaproponowali turniej singlistów i debli. Ci pierwsi od początku grają systemem pucharowym, przegrany kończy udział w rozgrywkach. Debliści rozpoczęli turniej od gier grupowych. Do rywalizacji przystąpiło 29 zawodników i zawodniczek.
Turniej rozgrywany jest na wszystkich pięciu kortach. Zwycięzców powinniśmy poznać w niedzielę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze