W sobotę (25 października) w Krzeszowie odbyło się podsumowanie projektu "My się razem nie nudzimy".
Stowarzyszenie Optymistów Krzeszowskich i Centrum Biblioteczno-Kulturalne zaproponowało w tym roku cykl spotkań i warsztatów. Chętni mogli uczestniczyć w warsztatach rękodzieła, fotograficznych, wspólnie poszukiwać śladów pierwszych krzeszowskich osadników lub wziąć udział w wycieczkach. Zorganizowane zostało również spotkanie dotyczące 25-lecia pierwszych częściowo wolnych wyborów.
Podczas zakończenia projektu zaprezentowane zostały efekty każdego z tych działań. W Domu Kultury obejrzeć można było prace powstałe podczas warsztatów. Cześć z nich trafi na licytację, która przeprowadzona zostanie podczas krzeszowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zakończenie projektu połączone było z obchodami Dnia Seniora.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze