Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na kolejny spektakl z cyklu Mamo, tato - teatr przyjechał! oraz na spotkanie z Mikołajem.
Teatr Herbi wystawi Królewnę Śnieżkę. Przedstawienie zaplanowane jest na 8 grudnia, na godzinę 16:00, w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.
Po przedstawieniu małych widzów odwiedzi Mikołaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze