Za kradzież dokumentów i kilkuset złotych odpowiadać będzie 32-latek. Mężczyzna miał okraść swojego szefa.
Do kradzieży doszło 20 kwietnia na terenie Wałbrzycha. Pracodawca wraz z podwładnym przyjechali samochodem na teren budowy, na której wykonywali zlecenie. Szef pozostawił w samochodzie portfel z dokumentami i pieniędzmi. Właściciel źle zamknął drzwi. Z ustaleń policji wynika, że nieuwagę szefa wykorzystał pracownik. Zabrał portfel z zawartością.
Po zgłoszeniu kradzieży policjanci wytypowali podejrzewanego. Zatrzymali go, a podczas przeszukania mieszkania znaleźli skradzione dokumenty. Pieniędzy już nie było. Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Mężczyzna znany jest policji w związku z podobnymi przestępstwami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze