Reklama

Kradzież z samochodu

Za kradzież dokumentów i kilkuset złotych odpowiadać będzie 32-latek. Mężczyzna miał okraść swojego szefa.

 

Do kradzieży doszło 20 kwietnia na terenie Wałbrzycha. Pracodawca wraz z podwładnym przyjechali samochodem na teren budowy, na której wykonywali zlecenie. Szef pozostawił w samochodzie portfel z dokumentami i pieniędzmi. Właściciel źle zamknął drzwi. Z ustaleń policji wynika, że nieuwagę szefa wykorzystał pracownik. Zabrał portfel z zawartością.

Po zgłoszeniu kradzieży policjanci wytypowali podejrzewanego. Zatrzymali go, a podczas przeszukania mieszkania znaleźli skradzione dokumenty. Pieniędzy już nie było. Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Mężczyzna znany jest policji w związku z podobnymi przestępstwami.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama