W ramach Dni Kamiennej Góry 2016 na Orliku nad zalewem odbędzie się X Turniej Streetball"a. Zawodnicy będą walczyć w kategorii open. Nagrodą jest puchar burmistrza Kamiennej Góry.
Turniej rozegrany zostanie w sobotę (4 czerwca). Zapisy przyjmowane są od godziny 11.30. Gra rozpocznie się o godzinie 12. Na turniej zapraszają animatorzy Orlika.
Więcej o Dniach Kamiennej Góry 2016 - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze