Reklama

Koszykówka na święto miasta

Podczas Dni Kamiennej Góry rozegrane zostaną turnieje streetball"u - koszykówki uliczne. Nie wszystkie znalazły się na plakacie.



Wszystkie rozgrywki odbędą się na Orliku nad zalewem. Zapisy przyjmują animatorzy pracujący na tym obiekcie.

Już w czwartek (11 czerwca) rozegrany zostanie turniej dla uczniów szkół podstawowych. Zapisy przyjmowane będą w godzinach 16.30 - 17.00. Początek turnieju o 17.15.

W piątek (12 czerwca) zaplanowany jest turniej dla gimnazjalistów. Zapisy w godzinach 16.30 - 17.00. Początek rozgrywek od 17.15.

W sobotę odbędzie się turniej w kategorii Open. Zapisy trwać będą od godziny 11.30 do 12.00. Zaczynamy gry o 12.15.

Prawo startu mają drużyny trzyosobowe + jeden rezerwowy. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn, zgodnie z przepisami PZPK.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama