Reklama

Koszykarska strefa

W czwartek (28 listopada) w Jeleniej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce koszykowej 3x3. Zawody były częścią Igrzysk Dzieci.

 

Powiat kamiennogórski w kategorii dziewcząt, jak i chłopców reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry. Chłopcy wywalczyli wicemistrzostwo strefy, a ich koleżanki zajęły czwarte miejsce.

Kategoria chłopców:
1. SP11 Jelenia Góra
2. SP2 Kamienna Góra
3. SP Ocice
4. SP Mirsk
Skład chłopców: M. Mikielewicz, M. Wolak, K. Steczko; E. Nowak, O. Wasilewski

Kategoria Dziewcząt:
1. SP Zgorzelec
2. SP11 Jelenia Góra
3. SP Lwówek Śląski
4. SP 2 Kamienna Góra

Opiekun: Adam Nowak

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama