W czwartek (28 listopada) w Jeleniej Górze odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce koszykowej 3x3. Zawody były częścią Igrzysk Dzieci.
Powiat kamiennogórski w kategorii dziewcząt, jak i chłopców reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry. Chłopcy wywalczyli wicemistrzostwo strefy, a ich koleżanki zajęły czwarte miejsce.

Kategoria chłopców:
1. SP11 Jelenia Góra
2. SP2 Kamienna Góra
3. SP Ocice
4. SP Mirsk
Skład chłopców: M. Mikielewicz, M. Wolak, K. Steczko; E. Nowak, O. Wasilewski

Kategoria Dziewcząt:
1. SP Zgorzelec
2. SP11 Jelenia Góra
3. SP Lwówek Śląski
4. SP 2 Kamienna Góra
Opiekun: Adam Nowak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze