Mamy 87 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. - informuje wojewoda dolnośląski.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia oraz powiatów: dzierżoniowskiego, głogowskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, lubańskiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, trzebnickiego, wrocławskiego i zgorzeleckiego.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 5572, w powiecie kamiennogórskim: 28.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze