Mamy 62 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. - informuje wojewoda dolnośląski. Nowy przypadek dotyczy również powiatu kamiennogórskiego.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Wałbrzycha oraz powiatów: głogowskiego, górowskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, średzkiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze