Mamy 585 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. - informuje wojewoda dolnośląski.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Wałbrzycha oraz powiatów: dzierżoniowskiego, głogowskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego i zgorzeleckiego.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 13346.
Zakażenie potwierdzone zostało u 167 mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze