Mamy 462 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. - informuje wojewoda dolnośląski.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 10 839.
Zakażenie potwierdzone zostało u 140 mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze