Wojewoda dolnośląski podał informacje o chorych na Covid-19 na terenie województwa od początku epidemii do 19 czerwca do godziny 11:30.
Z danych wojewody wynika, że na terenie powiatu kamiennogórskiego odnotowano 11 przypadku zachorowania. Z raportu o osobach, które wyzdrowiały wiadomo, że z terenu powiatu wyzdrowiało 7 osób.
Nowy przypadek to mężczyzna, który zameldowany jest na terenie powiatu kamiennogórskiego, ale od kilku tygodni przebywa na Śląsku. Tam wykonanu mu test i tam jest leczony. Nie miał kontaktu z mieszkańcami powiatu kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze