Mamy 369 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku.- informuje wojewoda dolnośląski.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha i Jeleniej Góry oraz powiatów: głogowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego i zgorzeleckiego.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 9404.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze