3
Mamy 1784 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. - informuje wojewoda dolnośląski.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego i złotoryjskiego.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 51 491.
Zakażenie potwierdzone zostało u 599 mieszkańców powiatu kamiennogórskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze