Wojewoda dolnośląski podał informacje o chorych na Covid-19 na terenie województwa od początku epidemii do 14 czerwca do godziny 10:45.
Z danych wojewody wynika, że na terenie powiatu kamiennogórskiego odnotowano 8 przypadku zachorowania. Z raportu o osobach, które wyzdrowiały wiadomo, że z terenu powiatu wyzdrowiało 7 osób.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze