Mamy 199 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. - informuje wojewoda dolnośląski.
Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, średzkiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego i złotoryjskiego.
W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 7031.
W powiecie kamiennogórskim: 58
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze