Reklama

Konopie na działce - wideo

Kamiennogórscy "kryminalni" ustalili, że 23-letni mieszkaniec Kamiennej Góry może uprawiać konopie indyjskie. Uprawę znaleźli w altance na terenie ogrodów działkowych.

 

W altance policjanci zabezpieczyli krzewy, z których mogło powstać kilkaset porcji handlowych narkotyku. Dodatkowo znaleźli profesjonalny sprzęt do uprawy roślin i porcjowania. W domu mężczyzny policjanci znaleźli kilkanaście porcji handlowych marihuany.

Zatrzymany 23-latek usłyszał zarzuty uprawy i posiadania zakazanych roślin. Do obu zarzutów się przyznał. Policjanci nadal pracują nad tą sprawą. Ustalają m.in. czy i na jaką skalę mężczyzna rozprowadzał narkotyki.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama