Poznaliśmy kolejną gwiazdę tegorocznego Święta Miasta Lubawka. W parku Watra wystąpi zespół KoNoPiAnS.
- KoNoPiAnS to mikstura ska, earlyreggae, rocksteady i jazzu w klasycznym jamajskim stylu, brzmieniu i inspiracji. W połączeniu z ponadczasową warstwą tekstową pozwoliła wypracować zespołowi własny, nietuzinkowy styl, który podziwiać można już od 20 lat. KoNoPiAnS to zespół koncertowy, słynący z żywiołowych wykonań przepełnionych improwizacją i dobrą zabawą. - piszą organizatorzy
Koncert zaplanowany jest na 22 lipca.

źródło: facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze