Jesień się rozpoczęła. Tradycyjnie więc motocykliści kończą swój sezon. 30 września (sobota) członkowie Choppers Garage z Lubawki kończą swój sezon. Zabawa potrwać ma do białego rana.
Motocykliście po przywitaniu się przy klubie przy ulicy Krótkiej w Lubawce udali się na wycieczkę do Karpacza przez Przełęcz Kowarską. Tam około godziny 17-17:30 planowany jest postój na deptaku. Później kawalkada wróci na ulicę Krótką gdzie odbędzie się koncert zespołów Easy i Oya. Zabawa z grillem, konkursami potrwać ma do białego rana.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze