Piłkarze z klubów podokręgu jeleniogóskiego w tym sezonie już nie zagrają ligowego meczu. Informacja na ten temat przed chwilą opublikowana została na facebookowym profilu podokręgu.
W komunikacje czytamy:
Sezon 2019/2020 zakończony
Rozgrywki IV ligi i klas niższych zostały zakończone. Zostaną zachowane awanse, natomiast zrezygnowano ze spadków. Zakończenie nie obejmuje rozgrywek Pucharu Polski oraz meczów barażowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze