Dzisiaj (środa, 7 października) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących odbyły się otrzęsiny pierwszoklasistów.
Imprezę w szkolnej hali sportowej zorganizował samorząd uczniowski. Pierwszoklasiści uczestniczyli w kilku konkurencjach. Musieli udowodnić sprawność fizyczną podczas dwóch zadań sportowych oraz wiedzę o szkole w czasie testu. Każda z klas zaprezentowała plakat z portretem wychowawcy, wspólny strój i prezentacje klasy lub zawodu. Do rywalizacji przystąpili również wychowawcy. Musieli owinąć jednego z uczniów papierem toaletowym. Na koniec reprezentanci klas dmuchali balony.
Po podsumowaniu wyników z poszczególnych konkurencji okazało się, że otrzęsiny wygrała klasa Ih, drugie miejsce zajęła If, a trzecie Ig. Wszyscy pierwszoklasiści przestali był kotami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze