Na kamiennogórskim rynku trwa ostatni dzień Jarmarku Świątecznego. Trzydniową imprezę kończy koncert zespołu "Turnioki".
Dzisiaj (niedziela, 15 grudnia) na scenie prezentowali się wykonawcy z Kamiennej Góry i okolic. Mieszkańcy zaproszeni zostali do składania życzeń. Wrzucone do urny kartki odczytane zostały przed sceną, obecni autorzy otrzymali upominki od burmistrza Kamiennej Góry.

W rolę Mikołaja wcielił się burmistrz Janusz Chodasewicz. W świątecznym przebraniu częstował uczestników jarmarku barszczem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze