Reklama

Ostatni egzamin zawodowy w ZSZiO Kamienne Góra

Dzisiaj odbyły się ostatni egzamin zawodowy w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Tegoroczna sesja egzaminacyjna rozpoczęła się 3 czerwca.

Kamiennogórska szkoła przeprowadziła 36 sesji egzaminacyjnych w 12 zawodach. Łącznie odbyło się 256 egzaminów. Egzaminy teoretyczne polegały na wypełnieniu testu, natomiast praktyczne na realizacji konkretnego zadania, w zależności od zawodu.

Do egzaminów przystąpiło 76 uczniów technikum i 53 szkoły branżowej. Dodatkowo do egzaminów przystąpiło 51 absolwentów z lat ubiegłych, którzy musieli poprawiać wynik. Do egzaminów w ZSZiO nie przystąpili uczniowie innych szkół.

Reklama

Część uczniów ZSZiO musiała zdawać egzaminy w innych miejscowościach. Szkoła nie jest bowiem ośrodkiem egzaminacyjnym we wszystkich zawodach. W ośrodkach w Walbrzychu, Jeleniej Górze, Legnicy, Świdnicy i Jaworze zdawało 56 uczniów ZSZiO.

Zdanie egzaminów zawodowych jest niezbędne do ukończenia szkoły w konkretnym zawodzie.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: ZSZiO Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama