Reklama

Kongres Bezpieczeństwo Polski 2025 – wspólnie na rzecz krajowej odporności!

W dniach 11–12 czerwca 2025 roku w Rzeszowie odbył się Kongres Bezpieczeństwo Polski 2025 – jedno z kluczowych wydarzeń poświęconych bezpieczeństwu narodowemu, energetycznemu oraz cyfrowemu.

Tegoroczna edycja zgromadziła przedstawicieli administracji publicznej, sektora prywatnego, wojska, ekspertów i liderów opinii, podejmujących dialog na temat strategicznych wyzwań stojących przed Polską. 

SSEMP S.A. reprezentował prezes zarządu Arkadiusz Dybiec, który aktywnie uczestniczył w panelach tematycznych poświęconych szeroko pojętemu bezpieczeństwu – od zagadnień obronnych, przez technologie, aż po odporność infrastruktury krytycznej. 

Reklama

Obecność przedstawiciela SSEMP S.A. podkreśla zaangażowanie Spółki w rozwój kompetencji i współpracy na rzecz budowania krajowej odporności. Od cyberbezpieczeństwa, przez energetykę, po partnerstwo międzysektorowe – Spółka jest świadoma, że skuteczne zarządzanie ryzykiem i rozwój nowoczesnych rozwiązań to fundament bezpiecznej przyszłości.

Udział w Kongresie stanowił nie tylko platformę wymiany doświadczeń, lecz także ważny impuls do dalszych działań na rzecz bezpieczeństwa w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama